WYDARZENIA BIZNESOWE 2019

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w jednym z bezpłatnych seminariów biznesowych:

Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi informatycznych. Zarządzanie czasem pracy, dystrybucja informacji oraz elektroniczne archiwum dokumentacji pracowniczej: e-Teczka.

Podczas spotkania przedstawimy wiele rozwiązań technologicznych ułatwiających pracę działu HR, poprzez usprawnienie, automatyzację i zwiększenie efektywności codziennych zadań. Podejmiemy m.in. temat elektronicznego archiwum dokumentacji pracowniczej jako doskonałej alternatywy dla tradycyjnych teczek papierowych.

Na podstawie konkretnych case study, zademonstrujemy w jaki sposób nowoczesna platforma informatyczna skutecznie obsługuje trudne i najbardziej złożone zagadnienia kadrowo-płacowe z jakimi na co dzień mają do czynienia nasi Klienci.

Przedstawimy zalety posiadania w organizacji nowoczesnego portalu pracowniczego jako narzędzia optymalizującego dystrybucję informacji i komunikację z pracownikami, poprzez min.: stały dostęp do istotnych dokumentów, wniosków, zaświadczeń oraz kwestii formalnych związanych z zatrudnieniem. Zwrócimy także Państwa uwagę na fakt, że nasze rozwiązanie jest w pełni definiowalne, a więc zakres funkcjonalności oraz zawartość merytoryczną portalu dostosowujemy zawsze do indywidualnych oczekiwań jego Użytkowników.

Omówimy również szczegółowo kwestię planowania czasu pracy. Zademonstrujemy bardzo efektywne narzędzie, które dzięki swej intuicyjności oraz szerokiemu zakresowi funkcjonalnemu pozwala na zredukowanie kosztów i znaczne ograniczenie czasu potrzebnego na organizację systemu pracy w każdej firmie.

Seminarium biznesowe jest bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

BIORĄC UDZIAŁ W SEMINARIUM ZYSKUJESZ:

TERMINY

Nowe terminy zostaną ogłoszone niebawem.

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM
Masz pytanie? Chętnie odpowiemy

Zadzwoń: + 48 42 235 30 35, + 48 42 235 31 26, + 48 607 074 032