WYDARZENIA BIZNESOWE 2020

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w jednym z bezpłatnych seminariów biznesowych:

Korzyści z wdrożenia nowoczesnych narzędzi informatycznych w procesach finansowych i księgowych. Cyfrowe archiwum danych i podpis elektroniczny w firmie.

Na każdym ze spotkań przedstawimy szereg rozwiązań technologicznych pozwalających zautomatyzować i tym samym usprawnić procesy funkcjonujące na co dzień w każdej organizacji, szczególnie w działach finansowo-księgowych.

Narzędzia te są ciągle udoskonalane i aktualizowane, dzięki czemu nie tylko odpowiadają na stałe potrzeby firm, ale także efektywnie radzą sobie z innymi ważnymi wyzwaniami, wynikającymi chociażby z najnowszych, rewolucyjnych zmian w przepisach podatkowych. Nasz innowacyjny, informatyczny system wsparcia przedsiębiorstw pozwala między innymi zautomatyzować proces weryfikacji rachunków bankowych z Białą Listą, czy sprawdzania FV pod kątem obowiązkowego mechanizmu podzielonej płatności – Split Payment.

W czasie seminarium prezentujemy w jaki sposób nasze rozwiązania optymalizują pracę firmy i pozwalają w łatwy sposób zarządzać jej zasobami. Robimy to na przykładzie elektronicznego obiegu faktury kosztowej – czyli procesu z którym stykają się Państwo na co dzień w swojej pracy.

Poruszamy również takie tematy jak: cyfrowa archiwizacja danych (e-Teczka) oraz podpis elektroniczny w firmie, optymalizacja tworzenia i bieżącej pracy z umowami czy usprawnienie procesów w pracy sekretariatu. Wskażemy przykłady przedsiębiorstw, które już wykorzystują nasze rozwiązania oraz szeroki zakres korzyści jakie daje wdrożenie ich w firmie.

Seminarium biznesowe jest bezpłatne.
Ilość miejsc ograniczona.
O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

BIORĄC UDZIAŁ W SEMINARIUM ZYSKUJESZ:

TERMINY
   
Data
   
Miasto
   
Hotel
    
Nowe terminy już wkrótce ...
ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM
Masz pytanie? Chętnie odpowiemy

Zadzwoń: + 48 42 235 30 35, + 48 42 235 31 26, + 48 607 074 032